موفه فشار قوی

پتیلن صنعت مفتخر است که توانسته برای اولین بار در ایران موفه فشار قوی در سایز های مختلف را تولید نماید . موفه پلی اتیلن کاربرد فاضلابی و صنعتی دارد که می توان در فاضلاب های مناطق مسکونی، فاضلاب های شهرک های صنعتی استفاده نمود .

 کاربرد موفه :

خطوط لوله مورد اسفتاه در ساختمان ها یبا تهدیدات بسیاری رو به رو است . از جمله این تهدید ها می توان به فشار های داخلی و خارجی، کش آمدن لوله ها ، نشت ساختمان ، نشست ساختمان ، رانش و تنش در ساختمان اشاره کرد . تولید موفه در سایز هیا گوناگون است یکی از رابط های پر کاربرد و اساسی در صنعت ساختمان سازی است ، موفه ها با جلو گیری از نشست لوله ها ، نیرو های انبساطی و انقباضی را خنثی می کند . موفه با جلو گیری از کش آمدن لوله ها باعث بالا رفتن دوام عمر سیسام فاضابی و در نهایت دوام عمر ساختمان می شود.

مزیت استفاده از موفه ها :

از جمله مزیت های استفاده از موفه ها می توان به سریع تر کردن اجرای سیستم فاضلاب منازل اشاره کرد، قیمت پایین تر و در عین حال بهره بردن از کیفیت بیشتر ، دارا بودن مقاومت مکانیکیک و شیمیایی که از نیاز های اساسی در سیستم های فاضلاب می باشد .

شکل ظاهری موفه:

موفه ها به شکل استوانه می باشند که در دهانه ی بالایی کمی بزرگتر از دهانه پایین است . وجود حلقه آب بندی در بالای آن این امکان را به نصاب می دهد تا در جایی که امکان جوشکاری به دلیل وجود فضای کم نیست از موفه استفاده می شود . موفه پلی ایلتن را یمت وان به سه شکل تولید نمود که شامل موفه کوتاه، موفه بلند، موفه رابط می باشد.

همچنین موفه در سایز های 50 - 63 - 75 - 90 - 110 - 125 و همچنین 160 تولید و عرضه می شود.

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42