لوله کاروگیت در بندرعباس

استفاده از لوله های کاروگیت در تمامی کشور ها و شهر ها مورد استفاده قرار میگیرد لوله ها کمک زیادی به انتقال سیالات و مواد رونده کرده اند برای درک بختر این موضوع فکر کنید اگر لوله ها نبود چ میشد ؟ چگونه اب را کنترل میکردیم و یا به جایی دیگر انتقال میدادیم تنها مرور همین سوال باعث میشود که اهمیت لوله ها را درک کنیم .

چرا لوله های کاروگیت پلی اتیلن؟

لوله ها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد و همین تنوع باعث میشود که کارخانه انواع لوله هارا برای مناطق مختلف تولید و پخش کنند اما باید این را دانشست که هر لوله ای د هرجایی کاربرد ندارد پس باید به دنیال لوله ای بود که حداقل د بیشتر مکان ها استفاده داشته باشد لوله های کارویگت دربرابر گرما و سرما مقاوم است این یعنی از نظر استفاده در مناطق محدودیت ندارد. همچنین لوله ها باید به طوری باشد که در این مناطق اسیب نبیند. لوله های کاروگیت نیز در مقابل اسید ها مقاومت دارد پس از انتقال سیالات جای هیچ نگرانی نیست.

از لوله های کاروگیت برای مصارف فاضلابی بیشتر استفاده میشود تا حدی که به این لوله ها نیز لوله کاروگیت فاضلابی نیز میگویند لوله های کاروگیت برای مصارف پر فشار معمولا استفاده نمیشود زیرا تحمل فشار این لوله ها 4 بار میباشد و در صورت فشار بالا ممکن است اسیب ببیند .لوله های کاروگیت معمولا لوله هایی است که در زیر خاک قرار میگیرد به همین دلیل سطح بیرونی ان را به صورت مارپیچ ساخته اند سطح بیرونی ان همانند یک کرم خاکی میباشد .

این لوله ها دارای مزیت هایی نیز میباشد که این مزیت ها عبارتنداز:

1_تحمل وزن و فشار خاک

2_ مقرون به صرفه بودن

3_ استفاده و نصب اسان

4_وزن سبک و جابه جایی اسان

لوله های کاروگیت در شاخه 6 متری تولید میشود طول این لوله ها بیش از 6 متر نخواهد شد اما قطر این لوله ها از سایز 125 تا 2500 تولید میشود لوله های کاروگیت در دو نوع SN4 و SN8 تولید میشود بدنه لوله های کاروگیت در خاک جای گیری بسیاری خوبی دارد به این علت که بدنه این لوله ها به صورت مارپیچ است و بین این مارپیچ ها مقداری فضای خالی وجود دارد و خاک به داخل این فضای خالی نفوذ میکند و لوله را به درستی در خاک نگه میدارد .

 

شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 021-66145209   0912-7066166

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز لطفا با ما در تماس باشید و یا ما را در صفحه های اجتماعی دنبال کنید .

instagram :pethylene

درهنگام خرید لوله های کاروگیت توجه داشته باشید که لوله بدون شگستگی و ترک باشد و همچنین این لوله ها باید سطح ان به صورت مارپیچ است و سطح داخلی ان ها به رنگ زرد یا ابی است این رنگ ها به این دلیل است که اگر ترک یا شکستگی در لوله وجود داشت به راحتی دیده شود همچنین این لوله ها در دو نوع سبک و سنگین تولید میشود قیمت این دو نوع لوله باهم دیگر متفاوت است پس در هنگات خرید از نوع دقیق ان لوله مطلع شوید و بعد از مطمن بودن از اطلاعات و مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن اقدام به خرید کنید .

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید