قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن


لوله های پلی اتیلن برای اتصال به مواردی دیگر مانند لوله های سایز بزرگ/کوچک نیاز مند اتصالاتی از هم نوع خود هستند که به این اتصالات اتصالات پلی اتیلن میگویند لوله و اتصالات پلی اتیلن هر دو از یک جنس ماده ساخته شده اند که این روش را برای اجرا بسیار بهتر میسازد یعنی اگر لوله ها و اتصالات هر دو از یک جنس باشد اتصال این لوله ها و اتصالات به یکدیگر بسیار باکیفیت تر و بهتر انجام مبیشود مانند لوله و اتصالات مانیسمان که هر دو از یک جنس ساخته شده اند .

این اتصالات و لوله ها هر دو از مواد PEساخته شده اند.لوله های پلی اتیلن از 2 نوع PE100 , PE80 تولید میشود که امروزه در بازار موجود است اما لوله های PE63 امروزه منسوخ شده است زیرا این لوله ها از استاندارد برخوردار نبود و با توجه به وزن بالا و قیمت بالا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . لوله های که از مواد اولیه PE100 , PE80تولید میشود از استاندارد برخوردار است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن نیز از جنس PE  به دو صورت جوشی و پیچی ساخته میشود اتصالات پیچی به صورت پیچیدن به دور لوله ها ابندی میشود اما اتصالات جوشی با جوش خوردن به لوله ها ابندی میشود یعنی یک سر اتصالات را و یک سر لوله را بهم جوش میدهیم تا لوله و اتصال به یکدیگر متصل شود و ابندی شود اتصالات جوشی و اتصالات فاضلابی به صورت جوش ابندی میشود اتصالات فاضلابی فشار باری کمتری تحمل میکند و اتصالات جوشی فشار قوی هم ضخامت بیشتری دارد و هم فشار باری بیشتری تحمل میکند.

 

لوله پلی ایتلن ارس   لوله پلی اتیلن حافظ   اتصالات قدر
لوله پلی اتیلن قدر   لوله پلی اتیلن زمزم    

لوله های پلی اتیلن به دو صورت تولید میشود لوله های پلی اتیلن کلافی و لوله های پلی اتیلن شاخه ای لوله های پلی اتیلن کلافی به صورت کلاف های 100 متری و سایز های بالا به صورت کلاف های 50 متری و لوله های پلی اتیلن 16 به صورت کلاف های 400 متری تولید میشود شاخه های لوله های پلی اتیلن به صروت شاخه های 6 متری و شاخه های 12 متری تولید میشود معمولا لوله های پلی اتیلن فاضلابی به صورت شاخه ای تولید میشود و از لوله های خط ابی به صورت کلافی تولید میشود .


خط ابی روی لوله ها نشان دهنده چیست؟

خط ابی روی لوله ها نشان دهنده کارایی لوله ها است لوله های پلی اتیلن گاز رسانی دارای خط خای زرد است و لوله های پلی اتیلن ابرسانی معمولا یا با خط های ابی و قرمز یا بدون خط تولید میشود لوله های ابرسانی در فشار های باری 4 تا 20 بار تولید میشود لوله های پلی اتیلن فشار بالا که از 16 بار به بالا است لوله های فشار قوی نامیده میشود. لوله های پلی اتیلن گازی در سایز های 25 تا 90 تولید میشود و برخی از این لوله ها به صورت سفارشی تولید میشود .

 شماره های تماس با ما شماره های همراه
021.66144527 / 021.66145209 0912.8334186

لوله و اتصالات پلی اتیلن چگونه تولید میشود؟

لوله و اتصالات پلی اتیلن به صورت مواد مذاب تولید میشود وقتی مواد پلی اتیلن به داخل مخازن ریخته میشود به صورت مواد مذاب در میاید و به داخل قالب ها ریخته میشود و بعد از ریخته شدن به داخل قالب ها لوله ها سرد میشود و به صورت کلافی و یا به صورت شاخه ای برش میخورد لوله های پلی اتیلن با کمک اب سرد و هوای هنک خنک میشود تا شکل خودرا از دست ندهد لوله ها از سایز 16 تا سایز 2500 تولید میشود و هرکدام کارایی خود را دارد برای مثال از لوله های 16 برای ابیاری قطره ای و چسبیدن به جلوی تایمز ها استفاده میشود و از لوله های سایز بالا برای ابرسانی و قرار گرفتن در مکان های فشار قوی استفاده میشود . لوله های پلی اتیلن نسبت به دیگر لوله ها از مراحل ساخت احت تر و کمتری بر خوردار است به همین دلیل قیمت های لوله های پلی اتیلن نسبت به دیگر لوله های موجود در بازار بسیار پایین است . لوله های پلی اتیلن را میشود در پروژه های حساس و حت پروژه های انتقال نفت و گاز نیز استفاده کرد زیرا در برابر انها مقاوم است و مشکلی پیدا نمیکند .

دریچه منهول پلی اتیلن :

از مواد پلی اتیلن برای  تولید دریچه های منهول نیز استفاده میشود دریچه های منهول از مواد پلی اتیلن با مخلوطی از مواد کوپلیمر ها اسخته میشود که این دریچه ها نیز از محبوبیت خوبی برخوردار است جنس این دریچه ها همانند جنس لوله های پلی اتیلن میباشد و دقیقا همان مواد برای ساخت ان به کار رفته دریچه های منهول نیز مانند لوله ها پلی اتیلن از وزن سبکی برخوردار است برای مثال دریچه های منهول نانوکامپوزیت 60 سانت 60kg و دریچه های منهول پلی اتیلن60 سانت 15kg  است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید

تلفن : 021.66144527 / 021.66145209

همراه : 0912.8334186

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید