نوار خطر

ایا تا به حال به نوار های زرد یا سبز رنگ در خیابان ها برخورده اید؟ ایا میدانید این نوار ها برای چیست و چه کاربردی دارد؟ این نوار ها بیشتر در محل های تعمییرات و مکان های ساخت و ساز نصب میشود .

نوار خطر ها برای اخطار دادن و وجود خطر برای مکان های ساخت و ساز استفاده میشود برای مثال برای پروژه های لوله کشی و فاضلاب از این لوله ها برای دوری از خطر استفاده میشودنوار خطر ها به صورت رول تولید میشوند و به صورت کیلویی قیمت داده میشود برای مثل به 100 متر نوار خطر نیار دارید و برای دریافت قیمت باید به صورت کیلویی قیمت گرفته شود . نوار های خطر به دو رنگ ابی و زرد تونلید میشود و از رنگ زرد بیشترین استفاده را میشود کرد زیرا برای استفاده د شب نیز بهتر است با رنگ روشنی که دارد باعث میشود که در شب بهتر از رنگ ابی دیده بشود .

کاربرد نوار خطر چیست

از نوار خطر برای هشدار دادن و وجود خطر در یک مکان استفاده میشود:

1_ از نوار خطر برای بستند راه های نزدیک به ساخت و ساز ساختمانی استفاده میشود

2_ از نوار خطر برای هشدار دادن چاه های در حال تعمیر نیز استفاده میشود

3_ از نوار خطر در مناطق اجرای لوله کشی نیز استفاده میشود

4_ از نوار خطر برای نشان دادن وجود خطر و وجود چاله یا دره نیز در مواقع ضروری استفاده مییشود .

نوار خطر برق گرفتگی

نوار های خطر در انواع مختلفی تولید میشود برای مثال نوار خطر برق گرفتگی برای جاهایی که امکان اتصالی و برقگرفتگی است استفاده میشود و پیغامی به صورت خطر برق گرفتگی برای روی ان نوشته شده و در مناطق برقی کاربرد دارد

نوار خطر پلی اتیلن کاشن

نوار خطر برای نشان دادن لوله کشی پلی اتیلن از این نوار برای اجرای لوله کشی ابررسانی اشامیدنی و اجرای لوله کشی فاضلابی با لوله پلی اتیلن استفاده میشود . یکی دیگر از انواع این نوار ها, نوار خطر لوله گاز است که این اخطار را میدهد در این مکان خطر نشت گاز و وجود گاز است از نزدیک کردن اتش به این مکان جدا خودداری کنید. این اخطار را واقعا جدی بگیرید زیرا در صورت رعایت نکردن نتنها جان خود بلکه جان تمام کارکنان ان منطقه نیز در خطر است و ممکن است به انها صدمه وارد شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت دقیق تر لطفا با شماره های مادر تماس باشید.

شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 02166145209 0912-8334186

 

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید