قبل از هرچیز باید بدانید که رایزر ها چیست رایزر ها تکه ای از لوله ها است که دو سر ان رزوه شده است رایزر ها به صورت عمودی و صاف تولید میشود برای مثال لوله های که نفت و گاز را به بالا منتقل میکند رایزر میگویند شکل ظاهری رایزر ها به صورت رنگ زرد است و دوسر این لوله ها به صورت رزوه دار است . رایزر ها انواع مختلفی دارند برای مثال رایزرهای المینیونی و یا رایزر های فلزی و پلیمری رایزر ها همانند لوله ها باید فشار کاری و یا همان فشار باری را تحمل کند .

رایزر پلی اتیلن

رایزر ها کاربرد دیگری دارد که به عنوان محافظ های لوله ها نیز استفاده میشود رایزر های پلی اتیلن یا پلیمری از مزایا خوبی برخوردار است یکی از این ویژگی ها وزن بسیار سبم این رایزر ها است که همین امر باعث میشود این رایزر ها به راحتی در اجرا استفاده بشود .

این رایزر ها در کجا استفاده میشود؟

رایزرها معمولا برای محافظت لوله ها استفادع میشود و کمتر از ان باری انتقال سیالات استفاده میشود از این رایزر ها نباید در مکان های بسیار گرم استفاده شود زیرا باعث نرم شدن و ضعیف شدن لوله های رایزر میشود .

لوله چیست؟

لوله ها وسیله ای هستند برای انتقال سیالات و مواد رونده لوله ها در سایز های مختلف تولید میشوند کاربرد اصلی لوله ها انتقال سیالات مایع است و اصلی ترین ها انتقال اب ها است لوله ها مانند رایزر ها از انواع و متریال های خاصی تولید میشود لوله های پلی اتیلن از سایز 6 میل که به ان لوله ماکارونی میگویند تولید میشود و تا سیاز 2500 ادامه دارد. لوله ها معمولا در فشار های باری 4 بار تا 16  بار تولید میشود اما برای لوله ها پر فشار و یا لوله های فشار قوی باید به صورت سفارشی تولید شود .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریاقت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما در تماس باشید

شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 021-66145209 0912-8334186

انواع لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی ایتلن در دو نوع استاندارد و غیر  استاندارد تولید میشود از لوله های استاندارد برای استفاده در مصارف ابرسانی استفاده میشود و از لوله های پلی اتیلن درچه 2 به دلیل کیفیت پایین تر نسبت به لوله های استاندارد از ان برای کابل کشی استفاده میشود.

برچسب ها(tag) رایزر پلی اتیلن, تولید و فروش رایزر پلی اتیلن, رایزر چیست؟, لیست قیمت رایزر پلی ایتلن, قیمت رایزر پلی اتیلن, مشخصات رایزر پلی ایتلن, انواع رایزر های پلی ایتلن, فروش رایزر پلی ایتلن

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید