لوله کاروگیت در عراق

لوله های پلی اتیلن امروزه در ایران و تمامی کشور های جهان مورد استفاده قرار میگیرد لوله های کاروگیت در سایز های 110 تا سایز های 2500 و در استاندارد های جهانی تولید میشود برای دیدن لیست استاندارد های لوله های کاروگیت لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید :

استاندارد لوله های کاروگیت

لوله های کاروگیت در تمامی مناطق مورد استفاده قرار میگیرد برای مثال لوله های کاروگیت در عراق به راحتی استفاده میشود با وجود گرمای بسیار زیاد این لوله ها هیچ مشکلی پیدا نمیکند همچنین لوله های کاروگیت در مناطق سرما و همچنین در مناطق گرم مورد استفاده قرار میگرد لوله های کاروگیت بیشتر در زیر خاک مورد استفاده قرار میگیرد و طراحی که این لوله ها شده است جوری است که فشار خاک وارد شدذه را به راحتی دفع میکند طراحی بدنه این لوله ها به صورتی است که خاک له لایه های این لوله ها نفوذ میکند و باعث میشود لوله ها بهتر در خاک قرار بگیرند و حتی این لوله ها از جای خود تکان نخورند .

شکل ظاهری این لوله ها به شکل مارپیچ و فنری مانند است و دلیل ان تحمل کردن فشار اتمسفر است این لوله های از 16 نیوتون فشار را 34 نیوتون فشار را تحمل میکند . سطح داخلی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی است

کاربرد های لوله های کاروگیت

لوله های کاروگیت کاربرد های بسیار زیادی دارد یکی از این کاربرد ها که این لوله را معروف ساخته است استفاده بسیار زیاد از این لوله ها در سیستم های فاضلاب است این لوله ها به قدری در پروژه های فاضلابی استفاده شده است که به نام لوله های فاضلابی یا لوله های کاروگیت فاضلابی نیز شناخته میشود . لوله های کاروگیت بیشتر در زیر پل ها و در زیر جوب های شهری استفاده میشود وقتی این لوله ها در زیر خاک . یا جوب ها و پل ها قرار میگیرد حتی رد شدن خودرو ها از روی ان مشکلی برای لوله ها ایجاد نمیکند.

  شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 021-66145209 0912-8334186

لوله های کاروگیت در عراق نیز کاربردی مشابه دارد این لوله ها به خوبی در عراق جواب کار و پروژه عملیاتی را میدهد لوله های کاروگیت عراق با مواد اولیه pe ساخته میشود و با کمی افزودن مواد hdpe به هم این لوله ها تولید میشود. لوله های کاروگیت فشار باری 4 بار تا حد اکثر 6 بار را تحمل میکند فشاری که به این لوله ها وارد میشود زیاد نیست و اگر فشار برای این لوله ها زیاد بود سایز این لوله ها را افزایش میدهیم .

تفاوت لوله های کاروگیت سبک و سنگین

لوله های کاروگیت کاربرد هایی در زیر خاک دارند این کاربرد ها باعث شده است که طراحی این لوله ها طوری باشد که در زیر خاک تحمل فشار خوبی داشته باشد اما هرچی لوله ها کمتر در زیر خاک دفن شود باید فشار بیشتری را تحمل کند برای مثال اگر بخواهیم لوله را در50 سانتی متری خاک دفن کنیم باید از لوله های کاروگیت سنگین استفاده کنیم اما اگر بخواهیم لوله را در 2 متری خاک کنیم میشود از لوله های کاروگیت سبک استفاده کنیم . تحمل فشار لوله های سبک و سنگین با یکدیگر تفاوتی ندارد یعنی فشاری که از درون به انها وارد میشود یکی است .

فشار باری یا اتمسفر چیست؟

نه تنها لوله های پلی اتیلن بلکه تمامی لوله ها باید فشاری را که سیالات به انها از درون وارد میکند را تحمل کنند این فشاری که سیالات از دورن به لوله ها وارد میکند را اتمسفر یا فشار باری میگویند این فشار ها گاهی در بعضی جاها متفاوت است و در بعضی جا ها کم و در بعضی جاها زیاد میشود . 

برچسب ها (tags) : لوله کاروگیت عراق . لیست قیمت لوله کاروگیت عراق . لوله کاروگیت در عراق . لیست قیمت لوله کاروگیت در عراق . صادرات لوله کاروگیت به عراق . فروش لوله کاروگیت در عراق . فروش لوله کاروگیت عراق و قیمت لوله کاروگیت در عراق. تولید و فروش لوله کاروگیت عراق . لوله دوجداره عراق

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید