لوله کاروگیت قدیر

لوله های کاروگیت قدیر از بهترین جنس های موجود در بازار است این کارخانه قادر به تولید لوله های کاروگیت از سایز 110 تا سایز 2000 است تنها کارخانه ای که تمامی سایز های لوله را تولید میکند قدیر میباشد لوله های کاروگیت قدیر به صورت شاخه های 6 متری تولید میشود و همراه با یک واشر و کوپلر عرضه میشود کوپلر ها برای جوش دادن لوله ها به یکدیگر استفاده میشود . کوپلر های پلی اتیلن نیز از سایز های مختلف تولید میشود .

لوله های کاروگیت قدیر در فشار های باری 4 بار تا حد اکثر 6 بار تولید میشود این لوله ها بیش تر از 4 بار تولید نمیشود زیرا به دلیل ساختار و سایز بالا اب ها فشار های زیادی به انها وارد نمیکند پس اگر فشار اب به لوله ها زیاد شد چه کاری انجام دهیم ؟ اگر فشار اب بیشتر از فشار باری لوله ها شد تنها کاری که باید کرد این است که سایز این لوله ها را تغییر بدیم و یک سایز بزرگ تر را جایگزین کنیم تا لوله ها اسیب نبینند  .

 

روش اجرای لوله کاروگیت قدیر 

لوله های کاروگیت به دلیل وزن پایین و قدرت انعطاف پذیری که دارد در اجرا بسیار اسان استفاده میشود لوله های کاروگیت معمولا در خاک استفاده میشود پس قبل از هرچیز باید زمین را کنده و اماده گذاشتن لوله ها کنیم لوله های کاروگیت از وزن پایین برخوردار است پس به راحتی میشود لوله را در چاله های کنده شده قرار داد . به دلیل انعطافی که این لوله ها دارد کار را برای کمی پیچیدن بدون نیاز به زانو یا رابط بسیار اسان میکند و با کوپلر هایی که به سر های انها وصل شده عملیات جوش به خوبی صورت میگیرد .

لوله کاروگیت 31.5 نیوتون

لوله های کاروگیت در دو نوع ساخته میشود 1 لوله های کاروگیت سبک 2 لوله های کاروگیت سنگین. این دو لوله از نظر ظاهری تفاوتی باهم ندارد اما از نظر وزن و متریال ساخت باهم متفاوت هستند نیوتون چیست؟ لوله های کاروگیت باید فشاری که خاک به انها وارد میکند را تحمل کنند این فشار نتها از خاک به لوله ها وارد میشود بلکه با رد شدن اشیاء از روی خاک باعث میشود فشار بیشتری به لوله ها وارد شود این فشار را فشار نیوتون میگویند و 31.5 نیوتون را فشاری ک حاک به ان وارد میکند است . لوله های کاروگیت سبک تحمل فشاری کمتر از 31.5 نیوتون دارد این لوله ها در استاندارد های STR11 , STR16  تولید میشود استاندارد های لوله های کاروگیت در تمامی نقاط دنیا یکسان است و باید در تمامی کشور های جهان این استاندارد ها رعایت شود . لوله های کاروگیت سبک فشار کمتری نسبت به لوله های کاروگیت سنگین تحمل میکنند برای مثال لوله ها کاروگیت سبک 16 نیوتون تقریبا 

شماره های تماس شماره های همراه
021-66144527 0912-8334186

(TAG) : لوله کاروگیت قدیر . لیست قیمت لوله کاروگیت قدیر . لوله کاروگیت . فروش لوله کاروگیت قدیر . لوله دوجداره قدیر . لیست قیمت لوله کاروگیت قدیر . تولید و فروش لوله کاروگیت قدیر . لوله کاروگیت فاضلابی قدیر

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید