بهترین کیفیت محصولات پلی اتیلن

لوله و اتصالات پلی اتیلن

beach volley

لوله پلی اتیلن آب رسانی

تولید و فروش انواع لوله پلی اتیلن آب رسانی با بهترین کیفیت و تضمین بهترین جنس مورد استفاده پتروشیمی

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات دست ساز پلی اتیلن

ساخت اتصالات جوشی پلی اتیلن با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین لوله برای کارهای سفارشی

لوله پلی اتیلن گاز رسانی

لوله پلی اتیلن گاز رسانی

تولید و فروش لوله پلی اتیلن گاز رسانی با مواد خود رنگ و درجه یک پتروشیمی با بهترین برند کشوری

لوله کشی آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی

آبیاری قطره ای و بارانی

اجرا و فروش تجهیزات آبیاری بارانی و قطره ای با بهترین کیفیت و تضمین خدمات

تازه های مربوط به پلی اتیلن، لوله و اتصالات

آموزش و مطالب ویژه

دریچه منهول

دریچه منهول چیست؟ دریچه منهول پوششی است که بروی منهول ها قرار میگیرد به طوری که کل ورودی منهول را مسدود میکند این دریچه ها به نام های دریچه های منهول شناخته میشود . زیرا فقط به درد همین کار میخورد و کاربرد دیگری ندارد.

امروزه با پیشرفت علم و صنعت این دریچه هارا با مواد و جنس های مختلفی تولید میشوند .شکل ها واندازه و حتی سایز های این دریچه با توجه به نوع ساخت ان بایکدیگر متفاوت است . زیرا بعضی از این دریچه ها از مواد بسیار سنگین ساخته میشوند وباعث بالارفتن وزن ان میشوند .

دریچه های منهول در اندازه های متفاوت تولید میشود این دریچه ها در خطوط زیرزمنینی کاربرد دارد این دریچه ها برای خطوط مخابراتی نیز کاربرد دارد.

تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با پشتیبانی

0912-8334186

0912-7066166

021-66144527

021-66145209

شکل ظاهری دریچه های منهول

این دریچه ها معمولابه صورت دایره ای و مربعی تولید میشود دریچه های منهول کامپوزیتی را میتوان در رنگ های متفاوت تولید کرد یا حتی میتوان نام تجاری را روری ان ثبت کرد .

امروزه دریچه منهول کامپوزیت از شهرت زیادی میان دریچه های منهول برخوردار است این دریچه ها از ویژگی های بالایی برخوردار است

 

انواع دریچه منهول :

دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول چدنی

دریچه منهول کامپوزیت

انواع دریچه منهول دایره ای

ویژگی های دریچه منهول کامپوزیت:

1)این دریچه قیمت بسیار پایینی نسبت به بقیه دریچه ها دارد

2)این دریچه ها نسبت به بقیه دریچ ها کمتر به سرقت میرود

3)مقاوم بودن این دریچه ها در برابر فشار های بسیار سنگین

4)عمر طولانی این دریچه ها

5)غیرقابل بازیافت بودن

دلیل به سرقت نرفتن ابن دریچه ها این است که دریچه ها ی کامپوزیت غیر قابل بازیافت هستند و توجه دزد های دریچه های منهول را به خود جلب نمیکند دلیل دوم وزن سنگین این دریچه ها است که باعث میشو دزدین ان بسیار دشوار شود این دریچه ها بسیار به صرفه است زیرا با یک بار خرید ان برای مدت طولانی نیاز به تعویض یا تعمیر ندارد .

 

تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با پشتیبانی

0912-8334186

0912-7066166

021-66144527

021-66145209

حال سوال مهم این است که کاربرد اصلی دریچه های منهول چیست؟

_ این دریچه ها اجازه میدهد افرادی که در خیابان و پیاده رو ها درحال حرکت هستند با خیالی اسوده و راحت به حرکت ادامه بدهند و در داخل منهول سقوط نکنند

_ باعث میشود کارکنان به راه های زیر زمینی  دسترسی پیدا کنند و به راحتی به ان دسترسی پیدا کنند

_این دریچه باعث مسدود شدن راه منهول میشود و باعث میشود حیوان یا موجود زنده در داخل ان نرود

_برخی از دریچه ها مخصوص خیابان ها است وبعد از جای گذاری ان باعث میشود ماشین ها با امنیت کامل از روی ان عبور کنند وبه مشکلی برنخورند.

 

 

 

دریچه منهول کوپلیمری :

اگرمنومترهابا همدیگر واکنش نشان بدهند ویک کوپلیمر را به وجود بیاورنداین کوپلیمر اغلب خواص کاملا متفاوتی نسبت به مخلوط فیزیکی دوهمو پلیمرجداگانه خواهند داشت خواص یک کوپولیمر به روشنی بستگی به نحوه توزیع واحد ها دارد کوپلیمر ها انواع مختلفی دارد ولی میتوان انهارا به چهار نوع مجازا از کوپلیمرها به صورت تصادفی تناوبی دسته ای و پیوندی دسته بندی می شوند .

دریچه های کوپلیمری را میتوان درکلاس های استانداردی که جهت تولید دریچه های منهول ارائه شده تولید میگردد. دریچه های منهول کوپلیمری در کلاس کاری15را میتوان در پیاده روهااستفاده کرد این دریچه ها سبک هستند و میتوان ان را برای پیاده روها و مکان هایی که ادم از انجا استفاده میکندد و عبور دارد استفاده میشود .

 کلاس دوم B12است .این دریچه در کنارگذر های خیابان ها استفاده میشود این دریچه هاباید باری معادل 125کیلو گرم را تحمل کند و مناسب برای معابر ماشین رویی هستند

در گروه سوم کلاسc250 میباشد .این دریچه میتواند باری با وزن 250 را تحمل کند این دریچه هارا میتوان در پیاده رو ها اتوبان ها به کار برداما این دریچه ها تحمل فشار سنگین اتومبیل هار ا ندارد برای این کار بهتر است از دریچه منهول هایی با کلاس Dاستفاده کرد دریچه با کلاس Dمیتواند فشار 40 تن را نیز تحمل کند .

 

اما ممکن است این دریچه هادر فرودگاه ها به کار برود این دریچه ها باید وزن بسیار زیادی را تحمل کند این دریچه ها کلاس کاری ان Eاست این دریچه ها میتوان فشاری تا600 تن را تحمل کند .

دریچه منهول بتنی :

نوعی دیگر از پر کاربرد ترین نوع دریچه . دریچه منهول بتنی است این دریچه نیز از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است این دریچه مزیت هایی مانند دریچه های کامپوزیت دارد دریچه ها ی کامپوزیت نیز برخی این نام را دارد دریچه منهول کامپوزیت بر پایه بتن ویا دریچه منهول کامپوزیت برپایه سیمان این دریچه ها دارای معایبی است مهم ترین عیب ان این است که درصورتی که این ئریچه مفقود شود اماکن پیدا کرد ان با دستگاه های فلز یاب و اهن یاب قابل پیدا شدن نیستند .

تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با پشتیبانی

0912-8334186

0912-7066166

021-66144527

021-66145209

دریچه منهول پلی اتیلن

این دریچه ها از مواد پلی اتیلن ساخته شده است .این مواد به دلیل مقاومت در برابرخوردگی ور مقاوم دربرابر گاز های خورنده H2SO2یا همان اسید سولفیریک یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده درمکان های صنعتی وفاضلاب های صنعتی میباشداز معایب این دریچه میتوان به سبک بودن ان اشاره کرد زیرا وقتی این دریچه در اتوبان ها یا ازاد راه ها استفاده شود ممکن وقتی خودرو ها با سرعت بالا از ان عبور میکنند باعث بلند شدن این دریچه ها از جایش بشود .ولی این وزن کم نیز یکی از مزایای ان نیز حساب میشود این دریچه ها به دلیل شکلی که دارد به راحتی قابل جابه جا کردن است .

دریچه های شرکت پتیلن صنعت دارای استاندارد جهانی واستاندارد ملی است برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره های تماس بگیرید

 

 

دریچه منهول چدنی :

چدن به الیاژهایی از اهن و کربن که بین2/1تا6/2درصد کربن داشته باشد

دریچه منهول چدنیبیش از 95 درصد چدن رااهن تشکیل داده است و عناصرالیازی اصلی ان کربن و سیلیسم هستند که به طور معمول بین 2. تا 4 درصد کربن و1 الی 3 درصد سیلیسم دارد این دریچه ها وزن سنگینی دارد و از مقاومت بسیار بالایی دارد این دریچه به راحتی بعد از مفقود شدن قابل پیدا شدن است ویکی از ویژگی های خوب این دریچه است .

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید