بهترین کیفیت محصولات پلی اتیلن

لوله و اتصالات پلی اتیلن

beach volley

لوله پلی اتیلن آب رسانی

تولید و فروش انواع لوله پلی اتیلن آب رسانی با بهترین کیفیت و تضمین بهترین جنس مورد استفاده پتروشیمی

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات دست ساز پلی اتیلن

ساخت اتصالات جوشی پلی اتیلن با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین لوله برای کارهای سفارشی

لوله پلی اتیلن گاز رسانی

لوله پلی اتیلن گاز رسانی

تولید و فروش لوله پلی اتیلن گاز رسانی با مواد خود رنگ و درجه یک پتروشیمی با بهترین برند کشوری

لوله کشی آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی

آبیاری قطره ای و بارانی

اجرا و فروش تجهیزات آبیاری بارانی و قطره ای با بهترین کیفیت و تضمین خدمات

تازه های مربوط به پلی اتیلن، لوله و اتصالات

آموزش و مطالب ویژه

دریچه منهول مربع

دریچه های  منهول در شکل های مختلفی تولید میشود این شکل ها شامل ( دریچه های منهول مربعی, دریچه های منهول دایره ای, دریچه های منهول مستطیل) ایت دریچه ها نیز در سایز های مختلف و جنس های مختلف تولید میشود این دریچه ها هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد برای مثال دریچه های پلی اتیلن قابلیت نارسانایی را دارد. از این دریچه برای خطوط زیر زمین برق و مخابرات استفاده میشود زیرا خطر برق برق گرفتگی را به حداقل میرساند . دریچه های پلی اتیلن از شکل ظاهری خوبی برخوردار است از این دریچه ها در پارک ها پیاده رو ها و..... استفاده میشود .

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه های منهول پلیمری یا همان کوپلیمری از نظر ظاهر بسیار مشابه دریچه های منهول پلی اتیلن است این دریچه ها در هنگام لمس شدن همان حس لمس دریچه های پلی اتیلن را میدهد ولی اگر به ساختار ان مراجعه کنید میبینید که روش ساخت ایت دریچه ها بسیار متفاوت است دریچه های ها کوپلیمری را میتوان در رنگ ها مختلف تولید کرد از این دریچه ها برای استفاده در استخر ها پارک ها و ... مکان هایی که وسایل نقلیه سنگین با سرعت بالا در ان تردد ندارند استفاده میشود از دریچه های منهول پلی اتیلن و دریچه های منهول کوپلیمری برای استفاده در اتوبان استفاده نمیشود این به این معنی نیست که تحمل فشار ان را ندارد به این دلیل است که در هنگام عبور خودرو به دلیل وزن پایین باعث بلند شدن دریچه منهول از جای خود میشود .

                                                             

 

 

دریچه منهول بتنی :

یکی دیگر از دریچه هایی که زیاد استباه گرفته میشود دریچه منهول بتنی است این دریچه را معمولا با دریچه های کامپوزیتی استباه میگیرند زیرا به دریچه های کامپوزیت دریچه منهول کامپوزیت بر پایه بتن یا سیمان گفته میشود به همین دلیل هم از نظر تشابه اسمی و هم از نظر تشابه جنسی با یکدیگر اشتباه گرفته میشونددریچه های منهول بتنی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است وزن این دریچه ها نیز بالا هست ولی مقاومت بالای ان باعث به چشم نیامدن وزن زیاد دریچه ها میشود دریچه های بتنی عمری نزدیک به 40 سال دارد ولی هیچکدام از دریچه ها به ماکسیموم عمر خود نمیرسد زیرا قبل از رسیدن به عمر اصلی خود یا دزدید میشود یا به دلیل استفاده نادرست اسیب میبیند 

 

زچگونه جنس دریچه هارا از هم تشخیص دهیم ؟

برخی از دریچه های منهول از نظر شکل و جنس بسیار باهم مشابه هستند ولی باهم تفاوت هایی نیز دارند برخی از سود جویان با اطلاع از این موضوع دریچه های ارزان تری نسبت به دریچه های خواسته شده به فروش میرساند برای جلو گیری از این اتفاق قبل از خرید دریچه ها با متخصصین این کار تماس حاصل فرماییدو از انها مشاوره بگیرید متخصصین به راحتی میتوانند شمارا در خرید این دریچه ها یاری کنند .

تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با ما

0912-8334186

0912-7066166

021-66144527

021-66145209

استفاده نادرست از دریچه یعنی چه؟

هر دریچه برای مقدار تحمل فشار معینی ساخته شده برای مثال وقتی دریچه ای برای تحمل فشار 12/5 تن ساخته شده نمیتواند فشار 25 تن را تحمل کند و اسیب میبیند استفاده درست یعنی بدانیم که هر دریچه مخصوص کدام قسمت است اگر بدانیم این دریچه ها در کجا به کار میرود و چه مقدار بار را تحمل میکند هیچ وقت اسیب نمیبیند از دریچه هایی که توان تحمل 12/5 تن بار دارد دارد در خیابان های فرعی استفاده میشود و پیاده رو ها .... از دریچه های 25 تنی برای خیابان های اصلی و مکان هایی که وسایل نقلیه سنگین زیاد از انجا عبور نمیکند استفاده میشود دریچه های باتحمل فشار 40 تن ار در خیابان ها و ازاد راه ها استفاده میکنند .

 

دریچه های منهول کامپوزیتی

امروزه یکی بزرگترین مشکلات استفاده کنندگان دریچه های منهول به سرقت رفتن دریچه هایی است که خریداری کردند سارقان بیشتر به سراغ دریچه هایی میرود که از نظر بازیافت ارزش داشته باشد یعنی قابل بازیافت باشد دریچه های منهول کامپوزیت هیچ گونه ارزش بازیافتی ندارد و همین با عث میشود توجه سارقان به این دریچه ها کمتر نسبت به دریچه های دیگر جلب شود دریچه های کامپوزیتی در شکل های مختلف مربعی و مستطیلی و دریچه های دایره ای تولید میشود .

 

تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با ما

0912-8334186

0912-7066166

021-66144527

021-66145209

انواع دریچه منهول

دریچه منهول بتنی

دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه منهول چدنی

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول کامپوزیت

دریچه منهول های منهول دایره ای

برای دریافت اطلاعات به روز و دریافت قیمت لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با ما

0912-8334186

0912-7066166

021-66144527

021-66145209

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید