لوله پلی اتیلن اخار

لوله چیست؟

لوله وسیله ای برای انتقال سیالات و دیگر ماده ها است از لوله ها برای انتقال اب تا گاز استفاده میشود لوله ها در سایز های مختلفی تولید میشود برخی از لوله ها برای انتقال اب ها مناسب است و برخی از لوله ها برای انتقال اسید ها استفاده میشود اما معمولا برای انتقال اسید های حساس باید از لوله های مانیسمان استافده کرد .

 

لوله پلی اتیلن اخار چیست؟

لوله های پلی اتیلن اخار نامی دگیر از لوله های پلی اتیلن است لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه HDPE ساخته میشود که به مخفف PEنیز شناخته میشود لوله های پلی اتیلن نیز همانند دیگر لوله ها از چند نوع ساخته میشود که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد . لوله های پلی اتیلن  از سایز های 16 که به نام لوله ابیاری قطره ای یا شلنگ ابیاری قطره ای است ساخته میشود و تا سایز های 2500 نیز ادامه دارد .

 

مواد اولیه پلی اتیلن :

مواد PE63:

این مواد اولیه امروزه کاربردی ندارد زیرا از نظر کیفیت بسیار پایین است و وزن و همچینین قیمت لوله ها بالا بود به همین دیلیل این لوله ها امروزه منسوخ شده هستند .

 

مواد PE80:

این مواد از پرفروش ترین لوله ها را تولید کرده است به حدی که تمام اجرا کار ها و خریداران تاکیید دارند که لوله ها از مواد PE80 باشد این لوله ها با توجه به ضخامت پایین و وزن پایین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همچینین قیمت بسیار مناسبی دارد .

 

مواد PE100:

این مواد از بهترین مواد های اولیه موجود در بازار هستند این لوله ها دارای وزن بسیار پایین و مقاومت بسیار بالا هستند . این لوله ها از نظر قیمت بسیار مناسب تر از دیگر لوله ها است .

شماره های تماس باما شماره های همراه
021-66144527 / 02166145209 0912-8334186

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا مارا در صفحه های اجتماعی دنبال کنید و یا با شماره های ما در تماس باشید

مزایای استفاده از لوله های پلی اتیلن :

1_ لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله های دیگر از قیمت بسیار پایین تری برخوردار است .

2_ لوله های پلی اتیلن در موارد درست عمری حدود 100 سال دارند

3 _ لوله های پلی اتیلن از وزن پایین برخوردار هستند

4_ نصب بسیار اسان به دلیل سبک بود لوله ها

5_ جابه جایی این لوله ها بسیار اسان است

لوله های درجه دو

همانطور که گفته شد لوله های درجه دو نوعی لوله پلی اتیلن است که در بالا هم به ان اشاره شد لوله های درجه برای انتقال اب و مایعات زیاد کاربرد ندارد از لوله های درجه دو برای زهکشی و رد کردن کابل ها استفاده میشود و دقت داشته باشید از لوله ای درجه یک برای انتقال اب استفاده میشود زیرا ممکن است لوله های درجه در برابر فشار بالای اب صدمه ببینند پس برای جلوگیری از این کار باید از لوله های استاندارد استفاده کرد .

برچسب ها (TAG) : لوله پلی اتیلن اخار. قیمت لوله پلی اتیلن اخار. لوله پلی اتیلن اخار چیست؟. لیست قیمت لوله پلی اتیلن اخار. لوله اخار پلی ایتلن. فروش لوله پلی اتیلن اخار. فروش و لیست قیمت لوله پلی اتیلن اخار. تولید و فروش لوله پلی اتیلن اخار.

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید